Βιωματικό Σεμινάριο σχετικό με το πρόγραμμα της Action Aid "Send my friend to school"

Tο Γραφείο Σχολικών Δραστηριοτήτων της Π.Ε Χίου, σε συνεργασία με την  Υπεύθυνη Σχολικών Δραστηριοτήτων της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ν. Σάμου, κ. Πέλλα Παππά και  την  ActionAid Hellas διοργανώνει βιωματικό σεμινάριο με τίτλο:

« Send My Friend to School - Learning about the right to education and how to continue to change within a democracy – Το δικαίωμα του φίλου μου να πάει σχολείο»

στις 17 Δεκεμβρίου,  18.00-21.00 μ.μ  στο χώρο του 7ου Δημοτικού Σχολείου Χίου.

Παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοί που ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν το εν λόγω βιωματικό σεμινάριο να συμπληρώσουν την onlineαίτηση: http://goo.gl/forms/bwNkGKuy1C

η οποία θα απενεργοποιηθεί μετά την κάλυψη του αριθμού συμμετεχόντων. Το σεμινάριο απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς Π.Ε 70 και εκπαιδευτικούς ειδικοτήτων