Σε συνέχεια της υπ΄αριθμ. Φ.32/14407/0/.12.2022 Επαναπροκήρυξης  για την πλήρωση της θέσης Διευθυντή/ντριας στο Σχολείο Ευρωπαϊκής Παιδείας (ΣΕΠ) Ηρακλείου Κρήτης, παρακαλούμε όπως ενημερώσετε σχετικά τις Δ/νσεις Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης αρμοδιότητάς σας, για την άμεση αποστολή με διαβιβαστικό των φακέλων αιτήσεων των υποψηφίων εκπαιδευτικών για τη θέση του Διευθυντή/ντριας στο ΣΕΠ Ηρακλείου Κρήτης,  ηλεκτρονικά στο   mail@kritis.pde.sch.gr  και έντυπα, και όχι αργότερα από την Παρασκευή 24/05/2024.

Επιπρόσθετα θα θέλαμε να αναφέρονται οι ΑΔΑ τυχόν αποφάσεων τοποθέτησης σε σχολικές μονάδες υποψηφίων που κατέχουν θέσεις ευθύνης ή υποψηφίων που εντάσσονται σε τελικούς αξιολογικούς πίνακες σύμφωνα με το Ν.4823/2021.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ